ATSAUKSME

Kopš 2007. gada uzņēmuma “TranslatePRO” komanda veikusi ”Inchcape Motors Latvia” pārstāvēto zīmolu BMW, BMW Motorrad, ALPINA, MINI, Jaguar, Land Rover un mazlietoto auto tekstu tulkojumus, kas ir bijis noderīgs instruments, lai veicinātu šo zīmolu atpazīstamību Latvijā. Pastāvīgo projektu ietvaros ”Inchcape  Motors Latvia” pasūtīja veikt tulkojumus – tie bija gan mājaslapu pilnas adaptācijas tulkojumi, gan preses relīzes, gan reklāmu un bukletu teksti.

Sadarbībā ar „TranslatePRO” esam varējuši izmantot gan interneta popularitātes priekšrocību iespējas, gan nodrošināt kvalitatīvus informatīvos materiālus, lai sasniegtu patērētāju un informētu Latvijas iedzīvotājus par mūsu produktiem latviešu valodā, kas atbilst visām valodas normām. Esam izmantojuši arī tulkošanas pakalpojumus krievu valodā, lai sasniegtu Latvijā dzīvojošo krievu auditoriju.

Esam pateicīgi „TranslatePRO” komandai par veikumu, palīdzot ilgtspējīgai  mūsu uzņēmuma visu pārstāvēto auto marku atpazīstamības veidošanā, kuru pamatā ir bijuši kvalitatīvi un savlaicīgi veikti tulkojumi. Priecājamies, ka tulki ir apguvuši un izmanto tulkojumos specifiskos terminus, kas raksturīgi automobiļu tehnoloģijām.

Darbu norises gaitā „TranslatePRO”darbinieki sevi parādījuši kā uz rezultātu orientēti profesionāļi, kam rūp klienta izvirzīto mērķu sasniegšana un sniegto pakalpojumu pastāvīga uzlabošana. Jo sevišķi augstu novērtējam darbinieku operatīvās atbildes, ātros izmaksu aprēķinus un spēju iekļauties termiņos, kas mūsu uzņēmuma darbā ir ļoti svarīgi, lai savlaicīgi veiktu weblapu atjauninājumus, palaistu akcijas un veicinātu mūsu pārstāvēto auto marku pārdošanas rezultātus.

Diāna Gaidaša

Inchcape Motors Latvia
BMW Grupas mārketinga nodaļas vadītāja